• TOP Oferta: Darmowy projekt w 3D!
 • O nas

  studio kominkowe
  werkstatt studio
  studio kominkowe 02
  Nasze Studio Kominkowe

  Dziękujemy za zainteresowanie produktami i usługami naszej firmy. Aby zapoznać się z naszą kompleksową ofertą, zapraszamy do zapoznania się z naszą stronę internetową.

  Jesteśmy bezpośrednim producentem kominków z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie realizujemy indywidualne zamówienia zgodnie z wcześniej stworzonym projektem kominka w 3D.

  zobacz więcej
  studio kominkowe 05
  Kominki nowoczesne i rustykalne

  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kominki nowoczesne, jak i rustykalne, kaflowe i wolnostojące. Jesteśmy gotowi wyprodukować Państwa kominek przy wykorzystaniu wybranego kamienia naturalnego, kafli ceramicznych czy cegły.

  Skorzystaj z możliwości bezpłatnych porad specjalistycznych i pomiarów na miejscu, a także wchodzącego w skład oferty cenowej indywidualnego projektu 3D. Jesteśmy producentem kominków, a nie tylko ich sprzedawcami. Dzięki temu nasza oferta jest atrakcyjna cenowo.

  studio kominkowe 03
  Nasz Warsztat

  Zakup kominka zawsze wiąże się z nakładami w zakresie aranżacji wnętrza. Dzięki kominkowi wprowadzisz ogień do swojego domu, dlatego musi być zainstalowany niezwykle bezpiecznie i profesjonalnie. Nie ma tu miejsca na kompromisy jakościowe.

  Decydując się na naszą ofertę wybierają Państwo najwyższą jakość i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kominków.

  zobacz więcej
  studio kominkowe 04
  Zgodne z normami

  Przy produkcji obudów kominkowych używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości. W zakresie wkładów kominkowych i materiałów izolacyjnych współpracujemy tylko z firmami, których produkty spełniają wymagane normy CE, DIN i BlmSCHV.

  Jesteśmy wiernymi zasadzie, iż ogrzewanie powinno być synonimem bezpieczeństwa, ekologii oraz ekonomii. Przed rozpaleniem w kominku przygotujemy dla Państwa wszystkie niezbędne dokumenty wymagane do wydania pozwolenia na użytkowanie kominka.

  Poproś o bezpłatną wycenę już teraz!

  Zapytaj o ofertę