Kominek emanuje przytulnym, spokojnym ciepłem, którego nie można zastąpić niczym innym. Jest wyjątkowy. A sam kominek jest tak samo niepowtarzalny jak ciepło kominka, może dyskretnie stać w narożniku, ale może też stać na środku pomieszczenia i być jego punktem centralnym. Kominki to coś więcej niż tylko źródło ciepła: to obiekty designerskie.

Do nowoczesnego domu – nowoczesne kominki

Kominki nie każdemu się podobają. Mają nieco zakurzony, lekko okopisty wygląd. Jako czysty dawca ciepła są oczywiście reliktem minionych czasów. Jako źródło ciepła z potencjałem do projektowania przestrzeni życiowej są w rzeczywistości zupełnie nowe. Ponieważ nowoczesny kominek nie jest już dominującą w pomieszczeniu, wypełniającą ściany czarną dziurą, w której płomienie tańczą, a drewno trzeszczy w chłodne zimowe dni: nowoczesne kominki są kompaktowe, eleganckie, eleganckie i dyskretne.

Wolnostojące na środku pomieszczenia, wkomponowane w ścianki działowe lub ścianki, mogą optycznie podzielić pomieszczenie i nie tylko. Są częścią wystroju wnętrz. Mogą być wyposażone w pompy wymiennika ciepła, mogą służyć do podgrzewania wody i nie tylko.

Kominki w stylu rustykalnym tworzą atmosferę wiejskiego domu

Oczywiście kominek najlepiej pasuje do mieszkania czy domu, jeśli utrzymany jest w tym samym stylu co wnętrze. Nic nie przemawia za zbudowaniem odpowiedniego kominka w raczej rustykalnym domu! Tutaj rustykalność niekoniecznie oznacza szorstkość. Ponieważ kominki rustykalne mogą emanować pewną elegancją, mogą wydawać się smukłe i wolnostojące lub mogą być prawie niewidocznie wkomponowane w ścianę. W większości przypadków rustykalny oznacza, że ​​kominek jest obłożony szorstkim kamieniem lub tynkiem, ni mniej, ni więcej. Kominek rustykalny jest tak samo bezpieczny jak każdy inny kominek, dzięki czemu w pełni spełnia wymogi jakościowe.

Kominki prosto od producenta to super sprawa. Ponieważ te kominy są sprzedawane bezpośrednio, usługa jest dobra i oczywiście komin można dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki sprzedaży bezpośredniej. Projekt 3D za pomocą programu Palette CAD jest bezpłatny i oczywiście nie zobowiązuje Cię do jego zakupu. Znajdziesz tu kompletne oferty: Kominek zamawiasz bezpośrednio u producenta w Polsce, a dostawa jest pewna jak zawsze. Produkcja, dostawa i montaż na miejscu są oczywiście częścią usługi.